Scroll Top

ideaTECH jest firmą prowadzącą kompleksową działalność w sektorze energetycznym.

Tworząc ideaTECH, naszym głównym celem było zagwarantować Państwu fachową pomoc w każdej dziedzinie związanej z procesem inwestycyjnym w zakresie energetyki odnawialnej, efektywności energetycznej, modernizacji zakładów przemysłowych oraz wdrożenia nowoczesnych i oszczędnych rozwiązań. Dlatego nasz interdyscyplinarny zespół tworzą nie tylko doświadczeni konsultanci związani z szeroko pojętą energetyką i elektryką, ale także z: zarządzaniem, finansami, prawem, budownictwem, projektowaniem i komunikacją. Wszystko po to, aby umożliwić Państwu rozwijanie swoich możliwości rynkowych, które dają realną satysfakcję z prowadzenia biznesu.

Wykorzystujemy najbardziej efektywne i zaawansowane technologicznie rozwiązania produktowe (testowane m.in. w autorskim laboratorium na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie). Wieloletnie doświadczenia ekspertów, specjalistów-praktyków nadzorujących projekty w tym sektorze w Polsce i na świecie, przewidywanie trendów, znajomość uregulowań prawnych i technicznych gwarantują Państwu skuteczność podjętych działań, zminimalizowanie kosztów oraz osiągnięcie maksymalnych oszczędności i zysków.

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu:

  • Inwestycji w odnawialne źródła energii
  • Efektywności energetycznej
  • Doradztwa w sektorze energetycznym
  • Pozyskiwania finansowania na inwestycje
  • Projektowania technicznego, budowlanego (m.in. energetyka, klimatyzacja, wentylacja, ciepłownictwo, elektryka, instalacje sanitarne)
  • Wykonawstwa specjalistycznych ekspertyz i analiz (audyty energetyczne, znakowanie CE, instrukcje eksploatacji urządzeń energetycznych)

Dzięki szerokiemu spektrum doświadczeń i zainteresowań wspieramy przedsiębiorstwa, instytucje samorządowe i osoby prywatne na każdym etapie inwestycji.

Wypracowaliśmy unikatową formę współpracy pomiędzy biznesem a światowymi ośrodkami badawczymi. Dzięki temu nasza oferta uwzględnia także dostęp do najnowszych technologii, innowacyjnych produktów oraz praktycznych rozwiązań dla inwestorów i instytucji nastawionych na rozwój.

Jesteśmy partnerem strategicznym Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Małopolsko Podkarpackiego Klastra Czystej Energii.

ideaTECH oferuje także usługi w zakresie prowadzenia efektywnej komunikacji z administracją samorządową oraz mieszkańcami terenów lokalizacji inwestycji w OZE.

Wyróżnia nas każdorazowo opracowana metodologia działań w oparciu o indywidualne cele i potrzeby Klienta.